Skup Aut 

Nie jest to nic innego jak zakup auta używanego, sprawdzenie go u mechanika oraz jego sprzedaż po wyższej cenie. W taki sposób generujemy zysk pomiędzy kupnem a sprzedażą samochodu. Skup w takim przypadku najczęściej odbywa się za gotówkę. Sprzedaż auta możliwa też jest przez internet. Wszystkie formalności wypełniane są w formie online a samo przekazanie auta odbywa się poprzez osobiste spotkanie. Możemy skontaktować się z danym skupem poprzez stronę internetową przez czat na żywo, formularz lub podanego e maila, numer telefonu.  W takiej wiadomości czy rozmowie trzeba podać niezbędne dane co do stanu technicznego auta. Skup podejmuje wtedy decyzje czy jest zainteresowany danym autem, a jeśli tak to podaje jego cenę za, którą może zakupić auto. Wypełnione dokumenty przez internet nie obejmują umowy sprzedaży i kupna auta dlatego po oględzinach, obejrzeniu danego auta i akceptacji przez klienta zaproponowanej ceny sporządzana jest właśnie taka umowa.

 

Jakie auto oddać na skup?

Wiele osób boi się korzystać z tak zwanego skupu samochodów ponieważ jak to się mówi potocznie nie wiedzą oni z czym to się je. Większość myśli że jeśli stan techniczny ich auta jest zły to skup nie przyjmie takiego grata. Jest to oczywiście nieprawda, ponieważ skup interesuje się nie tylko zużytymi autami, czy tymi, które są do renowacji, ale także i tak zwanymi powypadkowcami. Oczywiście naturalne jest to że im gorsze auto tym cena zaproponowana przez skup będzie niższa, ale zazwyczaj skup bierze większość aut.

 

Gdzie jeszcze możemy sprzedawać auta?

Auto nie tylko możemy oddać na skup, ale także sprzedać je za pomocą istniejących aplikacji oraz stron internetowych. Takie auto możemy wystawić na portalach typu allegro, otomoto czy allegro. Przed wystawieniem auta powinniśmy sprawdzić jaki jest jego stan techniczny, czy posiada ono ubezpieczenie i jaka jest średnia cena sprzedaży modelu, który chcemy wystawić. Następnie podajemy informacje na temat samochodu, który sprzedajemy i czekamy na zainteresowanego klienta naszym autkiem.

 

Ze swojej strony osobiście mogę polecić Skup aut Nowy Sącz

Informacje o skupie znajdziemy pod adresem:  www.skupujemyauta.eu 

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Motoryzacja

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak kupić panele podłogowe, aby wystarczyły na lata?

Podkreślenie stylu wnętrza Panele podłogowe nadawać mają naszemu wnętrzu komfort oraz podk…