Czerwone Sombrero

Pod logo Czerwonego Sombrero działają dwa typy lokali: większy Mexican Restaurant i mniejszy Mexican Express. Oba koncepty w ubiegłym roku zakończyły tworzenie systemu franczyzowego i właśnie rozpoczynają nabór pierwszych partnerów.

Pierwsza restauracja Czerwone Sombrero została otwarta w Poznaniu w 2003 roku. Menu opracowali i przygotowali znani meksykańscy kucharze, którzy zadbali o to, by serwowane w Czerwonym Sombrero tacos czy empanadas smakowały jak w tradycyjnym meksykańskim domu.

– Kuchnia meksykańska cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wynajmujących, jak i potencjalnych franczyzobiorców sieci. Ostatnie prace związane z budowaniem naszego konceptu franczyzowego zakończyły się zaledwie kilka miesięcy temu, a my już jesteśmy na etapie finalizowania drugiej umowy franczyzy. Prowadzimy również rozmowy z dwoma kolejnymi partnerami – mówi Piotr Konieczny, właściciel sieci Czerwone Sombrero.

Na razie Czerwone Sombrero posiada dwie placówki -własną i franczyzową, obie działają w Poznaniu. Kolejne punkty franczyzowe zostaną otwarte we Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim. Restauracje serwujące kuchnię meksykańską będą powstawały w miastach liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców.

Czerwone Sombrero Express można otworzyć mając w portfelu 150 tys. zł. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 15 tys. zł. Na uruchomienie własnej restauracji meksykańskiej trzeba przeznaczyć ok. 350 tys. zł. Za przystąpienie do sieci pobierana jest opłata w wysokości 30 tys. zł. W obu przypadkach opłata bieżąca to 5 proc. miesięcznego obrotu, a opłata marketingowa to 500 zł.

Spis treści:

Część – 1 https://clumberspaniel.pl/kuchnia-orientalna-swiat-na-talerzu-cz-1/
Część – 2 https://clumberspaniel.pl/kuchnia-orientalna-swiat-na-talerzu-cz-2/
Część – 3 https://clumberspaniel.pl/kuchnia-orientalna-swiat-na-talerzu-cz-3/
Część – 4 https://clumberspaniel.pl/kuchnia-orientalna-swiat-na-talerzu-cz-4/
Część – 5 https://clumberspaniel.pl/kuchnia-orientalna-swiat-na-talerzu-cz-5/
Część – 6 https://clumberspaniel.pl/kuchnia-orientalna-swiat-na-talerzu-cz-6/
Część – 7 https://clumberspaniel.pl/kuchnia-orientalna-swiat-na-talerzu-cz-7/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Specjaliści

1 komentarz

  1. […] 1 minutę temu Kuchnia orientalna – Świat na talerzu cz.5 […]

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Tłumacz przysięgły – jak zdobyć uprawnienia?

Jak uzyskać krok po kroku uprawienia przysięgłego tłumacza? Bardzo potrzebny zawód W obecn…