Jak sprawdzać szybkość internetu?

Ewidentnie Wasz internet zawodzi pod kątem szybkości? Strony bardzo wolno się ładują? Nie możecie ani spędzać wolnego czasu w sieci, ani tym bardziej pracować? Jak dokładnie sprawdzić szybkość internetu, aby mieć w tym temacie pewność, a nie wyłącznie przypuszczenia?

Jakie strony wybierać?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na rozmaite strony, gdzie można sprawdzić prędkość łącza. Takich lokalizacji internetowych tak naprawdę nie brakuje w dzisiejszych czasach. Co brać pod uwagę wybierając tego typu strony online? Między innymi jest to obecność w branży, a także opinie wystawione przez Klientów. Najlepiej po prostu stawiać na lokalizacje internetowe, które są już właściwie zweryfikowane. Dzięki temu jest zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo, że zdecydujecie się na testowanie, które nie będzie pod żadnym kątem wiarygodne.

Jak przeprowadzać testy?

Ważny jest również sposób przeprowadzania testów. Macie zamiar sprawdzić internet Police? Pamiętajcie, aby wykonać kilka prób za jednym zamachem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na przykład na 3 testy itp. Potem dobrze jest policzyć średnią. Na skutek tego wyniki będą po prostu zdecydowanie bardziej miarodajne. Dobrze jest testować internet Police wtedy, kiedy nie są otwarte żadne strony, a także w sytuacji, kiedy sieć jest w pewnym stopniu obciążona. Na skutek tego będzie można wysunąć bardzo konstruktywne wnioski i sprawdzić, jak poszczególne lokalizacje online obciążają przepustowość łącza.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Specjaliści

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Deski modrzewiowe – zalety oraz charakterystyka

Popularność desek modrzewiowych w aranżacji wnętrz oraz elewacji zewnętrznych jest coraz w…