Pandemia całkowicie zmieniła nasz sposób życia i najprawdopodobniej zmieni sposób prowadzenia niektórych firm. Czekając na wieści o ponownym otwarciu studiów tatuażu i gabinetów makijażu permanentnego, zastanawiamy się, jak zmienią się zabiegi i wizyty. Sprawdź: Studio tatuażu Bydgoszcz

Po pierwsze, będą bardziej rygorystyczne środki niż zwykle. Mycie rąk, środki dezynfekujące itp. Będą wymagane od wszystkich, od klientów po artystów. Artyści będą mieli na sobie odzież ochronną lub sprzęt ochronny, a niektóre miejsca najprawdopodobniej będą wymagać od klientów również noszenia jakiejś formy ochrony – maski i rękawiczki.

Studia tatuażu i gabinety makijażu permanentnego już działają pod bardzo surowymi zasadami higieny. Ich priorytetem będzie zapewnienie bezpieczeństwa klientów. Pamiętaj, że niektóre obszary, w których jesteś tatuowany, spowodują, że staniesz twarzą w twarz z artystą, więc bezpieczeństwo klienta będzie najważniejsze.

Toalety mogą być prawdopodobnie niedostępne dla klientów. Poczekalnie mogą zostać zamknięte, aby klienci mogli iść bezpośrednio na tatuowanie bez czekania. Inną kwestią do rozważenia jest możliwość zażądania płatności za pomocą środków zbliżeniowych. Artyści prawdopodobnie będą również dokładnie sprzątać między klientami.

Facebook Comments
Załaduj więcej sitab
  • Rodzaje umów o pracę

    Praca tymczasowa jako jedna z form zatrudnienia pracowników w organizacji. Ciągłe zmiany z…
  • Szczelność to podstawa!

    Po otwarciu maski, lub wejściu pod twój samochód Twoim oczom ukazuje się niezliczona ilość…
Załaduj więcej Bez kategorii

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czeka Cię wizyta u lekarza medycyny pracy?

Zaczynasz nową pracę i w najbliższym czasie czeka Cię medycyna pracy Bydgoszcz? Powinieneś…