Termalifting, termalipoliza, mezoterapia bezigłowa i mikrodermabrazja. Dla jednych nazwy zabiegów kosmetycznych brzmią niczym język Mordoru, innym kojarzą się z szansą na niezły zarobek. Własny salon urody czy siłownia nie należą do niskobudżetowych przedsięwzięć, ale odpowiednio zlokalizowane gwarantują szybki zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Doktor Uroda

Po obronie pracy doktorskiej z dziedziny histologii i cytologii Agata Murowicka stanęła przed życiowym wyborem: kariera naukowa czy rodzina. Złotym środkiem okazała się własna firma, czyli salon kosmetyczny pod szyldem AMuroda.

– Jego stworzenie pozwoliło mi na realizację pasji bez konieczności wyboru priorytetów życiowych – wspomina właścicielka przedsiębiorstwa.

Otworzyła gabinet we Wrocławiu w sąsiedztwie ekskluzywnej dzielnicy domów jednorodzinnych i nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Choć salon położony jest z dala od głównych arterii komunikacyjnych miasta, zaledwie po kilku miesiącach od powstania ma już grono stałych klientów, którzy gwarantują obroty porównywalne z punktami działającymi na rynku od wielu lat.

– Uważam, że umiejętnie przygotowane, zauważalne i łatwe do zapamiętania logo oraz nazwa, które konsekwentnie wykorzystuje się w otoczeniu firmy, są kluczem do stworzenia rozpoznawalnej marki – twierdzi Murowicka. – Potwierdzeniem tego są uwagi klientów, którzy już w tej chwili pytają nas, czy AMuroda jest salonem sieciowym.

Choć na razie działa w pojedynkę, to oferta franczyzowa AMurody jest już gotowa. Własną placówkę tej marki można otworzyć, inwestując kwotę w granicach 50-100 tys. zł.

– Umożliwia ona utworzenie dwóch stanowisk fryzjerskich, dwóch stanowisk kosmetycznych na twarz i ciało oraz stanowisko pedikiur i manikiur – mówi Agata Murowicka. – Taka konfiguracja lokalu pozwala wypracowywać miesięczne obroty w wysokości 36-40 tys. zł.

Spis Treści:

https://clumberspaniel.pl/biznes-na-czasie-w-zdrowym-ciele-zdrowych-duch-cz-1/
https://clumberspaniel.pl/biznes-na-czasie-w-zdrowym-ciele-zdrowych-duch-cz-2/
https://clumberspaniel.pl/biznes-na-czasie-w-zdrowym-ciele-zdrowych-duch-cz-3/
https://clumberspaniel.pl/biznes-na-czasie-w-zdrowym-ciele-zdrowych-duch-cz-4/
https://clumberspaniel.pl/biznes-na-czasie-w-zdrowym-ciele-zdrowych-duch-cz-5/
https://clumberspaniel.pl/biznes-na-czasie-w-zdrowym-ciele-zdrowych-duch-cz-6/
https://clumberspaniel.pl/biznes-na-czasie-w-zdrowym-ciele-zdrowych-duch-cz-7/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Specjaliści

6 komentarzy

  1. […] 4 minuty temu Biznes na czasie – w zdrowym ciele zdrowych duch cz.1 […]

  2. […] 5 minut temu Biznes na czasie – w zdrowym ciele zdrowych duch cz.1 […]

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak kupić panele podłogowe, aby wystarczyły na lata?

Podkreślenie stylu wnętrza Panele podłogowe nadawać mają naszemu wnętrzu komfort oraz podk…