Białko Olimp

Suplementy diety bogate w białko, to odżywki kierowane do sportowców zajmujących się trenowaniem dyscyplin siłowych. Białko jest jednym z podstawowych  i głównych składników mięśni, dlatego bardzo ważne jest aby stosowana dieta była jak najbardziej bogata w te substancje. Białko Olimp dodatkowo w swoim składzie posiada aminokwasy, które poprawiają wchłanianie białka do organizmu.

A

Białko Olimp
Białko Olimp

minokwasy BCAA to podstawowy składnik mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy! Białka Olimp  pozwolą Ci zbudować twarde jak skała mięśnie. Wolne formy aminokwasów BCAA w szybkim tempie przenikają  do krwioobiegu, gdyż pominięty zostaje proces trawienia i wchłaniania tak jak w przypadku białka pochodzące z pożywienia. W związku z tym od razu  po spożyciu docierają w miejsca, gdzie są najbardziej potrzebne.

Efekty działania

Białko Olimp jest bardzo efektywnym i naturalnym suplementem diety ukierunkowanym na budowę masy mięśniowej. W jego składzie znajdują się aminokwasy egzogenne, takie jak między innymi leucyna, walina  i izoleucyna, które odpowiedzialne są za szereg procesów anabolicznych oraz wpływają na szybszą regenerację po treningu. Jego stosowanie zalecane jest zwłaszcza sportowcom, którzy pragną zbudować masę mięśniową bądź uzupełnić poziom białka w codziennej diecie. Białko Olimp przeznaczone jest nie tylko dla kulturystów, ale także dla biegaczy, rowerzystów,  jak też osób uprawiających sporty wytrzymałościowe. Wśród jego zalet wymienia się m.in. łatwe dawkowanie, dobrą przyswajalność, a także bezpieczeństwo stosowania.

Stosowanie

Zaleca się spożywanie w 1-3 porcji dziennie rano zaraz po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub jeśli danego dnia nie odbył się to  przed snem. Porcję białka olimp należny rozpuścić w około 150 ml wody, i spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie można przekraczać dziennej dawki, gdyż nie wpłynie to na przyrost masy mięśniowej a wywołać może efekty uboczne.Bardzo ważny jest oczywiście zdrowy tryb życia i odpowiednio skonstruowana dieta, aby spotęgować efekt.  Białko Olimp nie wymaga specjalnego przechowywania, oczywiście trzymać należy go w miejscu niedostępnym dla dzieci, oraz nie spożywać po dacie ważności.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Zdrowie i Uroda

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak przyjmowano kreatynę kiedyś, a jak przyjmowana jest dzisiaj

Niemal każda osoba systematycznie trenująca – suplementuje kreatynę. Inni jeszcze, mają za…