Alfafetoproteina jest białkiem produkowanym tylko i wyłącznie przez wątrobę płodu jeszcze nie narodzonego dziecka. Dzięki tej proteinie dochodzi do najszybszego z możliwych wzrostu wszystkich tkanek płodu. Również niewielkie ilości tego białka występują w krwioobiegu ciężarnych kobiet.

Pomimo niezwykle wysokiej ceny, przekraczającej na czarnym rynku kilkanaście milionów euro za gram, znajdują się nabywcy przekonani o niezwykłej skuteczności anabolicznego działania tego białka, mającego zastosowanie jako środek hamujący procesy starzenia się organizmu, albo w świecie sportu jako naturalny środek dopingujący.

NOWA PROPOZYCJA NA ROK 2007

Dość lansowania wysuszonych, pozbawionych tkanki tłuszczowej i wyraźnie niedożywionych sylwetek! Nie chcemy, żeby Czytelnicy mieli nas za sadystów i dlatego postanowiliśmy wystąpić z propozycją alternatywną, w której mieści się sylwetka bardziej aerodynamiczna, nowoczesna, pasująca do epoki lotów kosmicznych i cotygodniowego zaćmienia słońca.

Ponadto uważamy, że model trójkąta odwróconego czubkiem do dołu to surrealizm. Czegoś takiego nie da się dłużej utrzymać w równowadze, powinno być odwrotnie – stabilna podstawa u dołu, a względny czubek u góry. Tylko tak skonstruowany organizm zdolny będzie zaadaptować się optymalnie do warunków, jakie corocznie organizuje obsługa jadłodajni domowych i publicznych.

Spójrzcie raz jeszcze na wspaniałe, opływowe kształty naszego modela z prawej strony. Uzyskanie takiej sylwetki z pewnością zabrało mu parę ładnych lat specjalnych „treningów”. Widać dostojność malującą się na jego twarzy, a także pełny luz mięśniowy, podczas gdy model po lewej jest wyraźnie spięty, z jego oczu wyziera strach i obawa, że on tu siedzi, a na zapleczu ktoś mu wyżera z miski codzienną porcję ryżu i kurczaka.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Zdrowie i Uroda

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak przyjmowano kreatynę kiedyś, a jak przyjmowana jest dzisiaj

Niemal każda osoba systematycznie trenująca – suplementuje kreatynę. Inni jeszcze, mają za…