Forma na Universum

W październiku Andrzej Brzeziński startuje w zawodach Mr Universum. 2 września złożyliśmy wizytę Andrzejowi, aby przekonać się w jakiej jest on formie. Oceniliśmy, że forma jest w miarę dobra, co daje nadzieję, że na tych prestiżowych zawodach zajmie wysokie miejsce. Czy tak będzie rzeczywiście, przekonamy się już za kilka tygodni.

Kto na Olympii

Musimy już oddawać do druku ten numer „Kulturystyki i Fitness”, a lista zawodników na tegoroczny konkurs Mr Olympia nadal nie jest jeszcze zamknięta. Czekają nas jeszcze zawody w Atlantic City (23.09) oraz w Santa Susanna (24.09), z których teoretycznie aż sześciu zawodników może zakwalifikować się na Olympię. Kandydatów jest ponad 20. A Mr Olympia odbędzie się w tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już 30. września. Dotychczas zakwalifikowali się: Troy Alves, Melvin Anthony, Gustavo Badell, Darrem Charles, Bob Cicherillo, Ronnie Coleman, Jay Cutler, Toney Freeman.Phillip Heath, David Henry II, Dexter Jackson, Johnnie Jackson, Dennis James, King Kamali, Victor Marti-nez, Mustafa Mohammad, Lee Priest, Ronnie Rockel, Gunter Schlier-kamp, Quincy Taylor, Vince Taylor, Brench Warren, Bill Willmore.

W kolejce oczekujących są natomiast tak znane nazwiska jak: Markus Ruhl, Paco Bautusta, Silvio Samuel, Dennis Wolf, Paul Dillett, Sergey Shelestov, Sergey Ogrodnikoy, Daniele Seccarecci, Tommi Thorvildsen, Abbew, Jaroslay Horvath oraz Aiman Faour.

Kolejne zawody EURO ELITE TOUR

Po czerwcowej inauguracji zawodów EURO ELITE TOUR na jesieni czekają nas kolejne imprezy z tego cyklu. Pierwsza z nich odbędzie się 4 listopada 2006 w Moskwie, następne zaś w Jekatierinburgu (5.11), Pradze (14.11), Tallinie (25.11) i Portsmouth (26.11) Lista zawodników uprawnionych do startu w zawodach EURO ELITE

TOUR liczy 53 osoby. Są na niej również Polacy: Kamil Majek, Andrzej Maszewski, Grzegorz Ozga, Robert Piotrkowicz, Jakub Potocki, Radosław Słodkiewicz i Arkadiusz Szyderski.

Wielkie sukcesy

9 września w klubie „Filon” Warszawa zostały rozegrane eliminacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Kulturystyce i Fitness Kobiet oraz w Fitness Mężczyzn, które odbędą się w Santa Susana (Hiszpania) w dniach 23 – 24.09.2006 r. Ostatecznie zdecydowana, że skład naszej reprezentacji będzie wyglądał następująco: Kulturystyka kobiet – Halina Kunicka, Daria Piznal, Agnieszka Ryk, Fitness sylwetkowe – Edyta Bosak, Katarzyna Kozakiewicz, Fitness gimnastyczne – Ewelina Barej, Fitness mężczyzn – Tomasz Pietras.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Życie

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Nauka języka angielskiego na różne sposoby

Język angielski zyskał sobie miano jednego z najprostszych języków do nauczenia. Pojawia s…